Паяльник Seque SQ-001 (аналог TS-100) програмований, LCD дисплей, 65 W, 100-400 °C
- Немає в наявності
- Код: 51173
2 376 ₴
- +380 (50) 444-10-24 Дзвінки з 10:00 до 15:00
- +380 (63) 444-10-20 Дзвінки з 10:00 до 15:00
Потужність: 65W.
Робоча напруга: 12-24V.
Температура на виході: 100-400°C.
Заводське встановлення температури: 300°C.
Діапазон температурної стабільності: ± 2 °C.
Дисплей: OLED.
Порт живлення: DC5525.
Довжина з жалом: 172 мм.
Електронний цифровий паяльник SEQURE SQ-001 дуже простий у використанні та програмуванні. Має зручний ергономічний дизайн, високоефективний нагрівальний елемент, простий інтерфейс керування. На корпусі паяльника є OLED-дисплей, клавіші регулювання температури, слот для під'єднання зовнішнього незалежного джерела живлення.
SQ-001 обладнаний вбудованим портом 12-24 V DC5.5x2.5, подвійним датчиком температури, акселерометром і мікропроцесором STM32. Усі електронні компоненти та сталевий нагрівальний елемент розміщені в міцному корпусі з ABS + PC пластику.
SQ-001 дає змогу точно, стабільно та легко регулювати температуру від 100 °C до 400 °C. За умови постійного струму 19V і потужності 40W, жало розігрівається до 300 °C упродовж 15 секунд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | T&S |
| Вага | 0.035 кг |
| Максимальна температура жала | 500 град. |
| Мінімальна температура жала | 100 град. |
| Потужність | 65 Вт |
| Індикатор живлення | Так |
| Знімне жало | Так |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В, 1,2 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
- Ціна: 2 376 ₴









