Амперметр-вольтметр ватівметр PZEM-025, шунт DC 0-300 В, 200 А,
- Немає в наявності
- Код: 52746
704 ₴
+380 (97) 444-10-24
Дзвінки з 10:00 до 15:00- +380 (50) 444-10-24 Дзвінки з 10:00 до 15:00
- +380 (63) 444-10-20 Дзвінки з 10:00 до 15:00
повернення товару протягом 21 дня за домовленістю
Цифровий багатофункціональний ватметр PZEM-025 здатний вимірювати постійну напругу до 300V і струм до 200A, а також потужність і енергію. Має великий інформативний LCD дисплей із зеленим підсвічуванням, є індикація зворотного струму та енергії, збереження даних у разі вимкнення живлення. Відмітна особливість — вбудований шунт на 200A, нічого окремо докуповувати не доведеться.
Просте керування: одноразове натискання кнопки — вмикання/вимикання підсвітки. Утримання кнопки впродовж 3 сек. призводить до скидання значень.
| Модель | PZEM-025 |
| Дисплей | LCD, 50x32 мм |
| Живлення | DC 5 - 12 V |
| Діапазон вимірювання напруги | DC 0 - 300 V |
| Діапазон вимірювання струму | DC 0 - 200 A |
| Діапазон вимірювання потужності | 0 - 90 кВт |
| Діапазон вимірювання енергії | 0 - 999 кВт*ч |
| Точність вимірювання | 1% |
| Габарити приладу | 85x44x28 мм |
| Розмір установного отвору | 82x41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 704 ₴




