Кошик
8291 відгук
Графік роботи плаваючий, закажіть на сайті ми зв'яжемось
+380 (97) 444-10-24
+380 (50) 444-10-24
+380 (63) 444-10-20
Український Інтернет Радіоринок

Мікроскопи, лупи, лупи

В даній групі ви знайдете оптичні інструменти, такі як Мікроскопи, бінокулярні окуляри, лупи, ручні, настільні.

Мікроскопи відмінно підходять для отримання збільшених зображень, також вимірювання об'єктів і деталей, погано видимих або невидимих неозброєним оком. Ідеально підходять як розвиваючі іграшки для дітей. Також використовуються в освітніх цілях, для навчання, в області ботаніки, ентомології, біології, мікроскоп для комах, рослин, для навчання. Відмінно підійдуть як мікроскопи для ремонту різноманітної техніки, для паяння дрібних контактів, крім навчання, ремонту і пайки, напевно оцінять колекціонери, приймальники та ремонтники ювелірних виробів, косметологи.

Цифрові USB мікроскопи бюджетний варіант, прості у використанні, мають цифровий інтерфейс для підключення до монітора.

Оптичні бінокулярні мікроскопи мають більш кращою якістю картинки, при цьому не мають цифрового інтерфейсу для підключення до монітора і більш висока ціна.

Лінзи - застосовуються для спостереження і збільшення дрібних предметів, розташованих на кінцевій відстані. Використовується в багатьох областях, в тому числі при ремонті годинників та радіоелектронної техніки, ювелірних виробів в біології, медицині, археології, банківській справі, криміналістики, а також у філателії, нумізматики і боністиці.

Бінокулярна лупа – пристрій для збільшення дрібних предметів. Дозволяє виконувати кропітку роботу. Налобні бінокулярні окуляри мають широку область застосування, використовуються ремонтниками мобільних телефонів і техніки, радіоаматорами, швачками, філателістами, хірургами, стоматологами, скульпторами та іншими.

Бінокулярні окуляри складаються з налобного кріплення і регульованих лінз. Лінзи зроблені з плексигласу, захищені від подряпин і розбиття. Корпус металевий або пластиковий. Кріплення для лінз рухаються по корпусу, дозволяючи виставити їх під кожне око.

Також є моделі які оснащені однією або двома світлодіодними лампочками, світлові промені яких виставляються в різних напрямках, що буде корисним при роботі з поганим освітленням. Харчуються світлодіоди від батарейок, які вставляються в корпус, що знаходиться позаду або збоку голови.

Моделі з вбудованим дзеркальцем, допоможуть оглянути деталь відразу з двох сторін.

Фільтри
Ціна
Вага
Наявність
Акція
Виробник
Наявність підсвічування
Діаметр лупи
Контакти
Sxema - Українский Інтернет Радіоринок
+380504441024
вул. Кіяшко 16, Запоріжжя, Україна
+380 (97) 444-10-24
+380 (50) 444-10-24
+380 (63) 444-10-20

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner