Кошик
8289 відгуків
Графік роботи плаваючий, закажіть на сайті ми зв'яжемось
+380 (97) 444-10-24
+380 (50) 444-10-24
+380 (63) 444-10-20
Український Інтернет Радіоринок

USB мікроскопи

Тут можна замовити USB мікроскоп з доставкою по Україні 1-2 дня

Молниеностное розвиток цифрових техногий в останні десятиліття дозволило кожному бажаючому мати вдома цифровий юсб мікроскоп, хоча ще пів століття тому дозволити собі подібний девайс могли тільки обрані лабораторії і займали вони цілу кімнату, і коштували відповідно.

Конструкція usb мікроскопа нагадує цифровий фотоапарат, основна відмінність полягає в тому, що лінза фокусує світловий потік в одній невеликій точці. Фокусна відстань буде залежати від відстані лінзи до матриці, в деяких моделях є можливість його змінювати, у більшості моделей це відстань від 2х до 20см. 

Купити USB мікроскоп може дозволити собі кожен

З-за невисокої вартості і широкого спектру застосування, кому ж може знадобиться даний прилад.

 • Для пайки невеликих мікросхем;
 • Відновлення шлейфів;
 • Пошук мікротріщин;
 • Аналіз заточування ножів; 
 • Огляд стану рідкісних монет;
 • Огляд марок;
 • Вивчення комах; 
 • Бджільництво;
 • Огляд стану шкіри та інші медичні цілі;
 • Аналіз стану насіння;
 • Вивчення мікросвіту (відмінне заняття для дітей);

Це далеко неповний список того, де може стане в нагоді мікроскоп.  

USB мікроскопи з дисплеєм і без

Цифровий мікроскоп з екраном - цей пристрій може працювати самостійно без додаткового підключення до ПК або смартфону. Не рідко вони мають вбудовану батарею, що дозволяє працювати у місці, де немає мережі 220в. Яскравим представником даної лінійки є моделі G600 і G1200. Такий прилад буде зручний в умовах лабораторії або майстерні але і вдома йому знайдеться застосування.

Цифровий мікроскоп без екрана зазвичай їх називають 500х, 1000х хоча це не відображає реальності , це максимальне число, яке можна досягти при цифровому збільшенні, в цьому випадку сильно страждає якість зображення, реальне ж наближення в порівнянні з оптичними приладами буде близько 20-30х. Пристрої без екрану максимально портативні і поміщаються навіть в кишені, підключити їх можна до смартфону за наявності  otg кабелю. 

USB інтерфейс найпоширеніший у світі, його підтримують всі сучасні ПК, ноутбуки, смартфони, планшети. Це дозволило домогтися масового виробництва девайсів, які зручні і портативні. 

Зверніть увагу, що пристрій кріплення мікроскопа дуже різне, більш недорогі кріпляться на ніжках або присосках, але найзручніші на алюмінієвих штативах .

Подсветка выполнена светодиодами по кругу вокруг линзы , данный способ неплохой но не лучший, намного лучше видно если использовать дополнительную боковую подсветку, а родную приглушить.

Диагностика микротрещин ЮСБ микроскопом

Микротрещины на платах не редко являются причиной несправности, причем выявить её невооруженным глазом невозможно, данную неисправность очень сложно выявить и нередко такие платы просто выкидывают. Но если просмотреть плату под микроскопом, то легко можно её выявить и исправить.

Несмотря на то что трещины микро, они могут вызвать макро проблемы особенно когда речь идет о машинах или самолетах, микротрещины возникают в местах, которые подвержены огромному давлению и температуре, часто их не выявляют вовремя и как следствие они приводят к поломке или дефектовке целого блока.

Необходимость цифрового USB микроскопа

Электронные элементы уменьшаются в размерах настолько быстро что скоро мы не сможем их разглядеть, уже сейчас сложно работать с современными платами без лупы или микроскопа.

Если мы будет уделять больше внимания микро миру то сможем предотвратить многие поломки , даже разрушение моста начинается с небольших трещин. 

Понять причины многих поломок.

Создать новые более прочные и долговечные материалы.

Сделать новые открытия в медицине и биологии. 

Делать более качественные и надежные детали.

И как следствие улучшить качество нашей с вами жизни.

Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Виробник
Контакти
Sxema - Українский Інтернет Радіоринок
+380504441024
вул. Кіяшко 16, Запоріжжя, Україна
+380 (97) 444-10-24
+380 (50) 444-10-24
+380 (63) 444-10-20

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner