Кошик
4024 відгуків
►►►Оставляйте заказы на сайте наши менеджеры свяжутся с вами
+380974441024
+380504441024
+380634441020
Украинский Интернет Радиорынок

Терморугуляторы(термостати)

Терморегулятор - без нього мало що працює в сучасному світі

Контролювати навколишній світ людина завжди прагнув. Для цього він винаходив різні інструменти і механізми. З приходом масової індустріалізації потреба контролювати таку величину як температура зросла до небачених раніше масштабів. У кожному виробничому процесі чи то сталеварение або виготовлення рибних консерв потрібно чітко контролювати температуру. Спочатку це були просто градусники на які дивився працівник цеху і включав і вимикав підігрів але потім регулятори почали обростати різними механічними 
вимикачами та різними видами реле, за цього їх почали називати термореле або терморегулятор.

Перші регулятори були аналогові, калібрувати їх було складно оскільки роль сенсора виконувала пластина, яка при певній температурі вигиналася оскільки була виконана з 2-х металів і натискала на контакт або кнопку, це найбільш простий вид регуляторів, він і донині використовується в чайниках з механічною кнопкою.

Термореле - це контролер з вбудованим реле яке вимикає або включає нагрівання чи охолодження. Вбудоване Реле в регулятор замінило собою працівника, який включав перемикачі. 
Цифровий терморегулятор замінив собою аналогові під час технологічного буму другої половини 20-го століття. Вони надійніше точніше і їх можна калібрувати під будь-яку температуру. Такий регулятор має процесор, дисплей, кнопки, реле, датчик, плату на якій всі закріплено. Датчиком найчастіше служить термопара або терморезистор який встановлений на дроті.
Деякі моделі датчиків вимірюють 1000°C і більше, а деякі призначені для невеликої температури.

Де використовують тарморегуляторы:

 • контроль нагрівання води в системі опалення;
 • контроль температури при приготуванні їжі (духовка, мультиварка);
 • контроль температури праски;
 • контроль температури повітря; 
 • контроль температури процесора настільного ПК;
 • контроль температури води при пранні;

Це далеко неповний список того, де вони використовуються, як бачимо практично жоден процес в сучасному світі 
не обходиться без контролю.

На виробництві:

 • Плавлення сталі;
 • Формовка пластикових і гумових виробів;
 • Запікання цегли;
 • Зварювання деталей;
 • Шліфування деталей;

Практично всі ті процеси не обходяться без температурного контролю. Особливо багато їх на таких спорудах як АЕС і ТЕС там дуже важливо запобігти аварії до її появи.

Покупайте терморегулятор на Sxema.com.ua

Купить современные цифровые терморегуляторы такие как W3230, W1209, W3001, W1308 можно в нашем магазине, их настройка очень проста установка нижнего и верхнего порога происходит с помощью кнопок на корпусе, обратите внимание что питание регулятора может быть как от 12 так и от 220 вольт.

Ни один инкубатор не обходится без такого устройства поскольку температура при которой созревают яйца не должна изменятся ни на градус иначе из них никто не вылупится. Терморегулятор для инкубатора должен обладать большой точностью 0,1с. 

Также разновидность терморегуляторов устанавливается на автомобили и называется термостат, его принцип при достижении 80-90°C открыть большой круг охлаждения в противном случае двигатель перегреется и выйдет из строя.

Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Производитель
 • 4
 • 3
 • 4
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Контакти
Sxema - Украинский Интернет Радиорынок
+380974441024
УкраїнаЗапорізька областьЗапоріжжяУл. Кияшко 16
+380974441024(+Viber)
+380504441024
+380634441020