Кошик
8291 відгук
Графік роботи плаваючий, закажіть на сайті ми зв'яжемось
+380 (97) 444-10-24
+380 (50) 444-10-24
+380 (63) 444-10-20
Український Інтернет Радіоринок

Клей для телефону

поява електронних компонентів та цифрової техніки з'явилася потреба в нових видах клею які не проводять струм, не дають усадку, не небезпечні для компонентів. Однією з основних проблем була в тому майже всі клею містили у своєму складі розчинника які пошкоджували поверхню при склеюванні, з цим не могли зміритися виробники дисплеїв і сенсорних панелей, оскільки для них було потрібно максимально прозорий і не агресивний клей. І таким чином була розроблена ціла серія продукції на основі силікону, багато його так і називають силіконовий клей, спочатку це були прозорі клею, такі як B-7000 і B-6000, потім були створені чорні T-7000 і білі T-5000.

Оскільки клей для дисплея був абсолютно прозорий він відмінно підходив для створення різних прикраси, біжутерії та одягу, наприклад кріплення страз на сумочки або шапочки.  Широке застосування цей клей отримав при створенні реквізиту для концертів і виступів, оскільки здатний приклеїти скло і декоративні камені до тканин і шкіряних виробів.

Клей для екрану телефону

B-7000 найпопулярніший клей для тачскріна на нього також садять скло, панелі, рамки, дисплеї, модулі, динаміки, батареї, сенсори, екрани, елементи корпусів і багато іншого. Однією з його особливостей є абсолютна безпека і байдужість до пластикам і полімерів, він не пошкоджує їх, також до плюсів можна віднести стійкість до вологи і температурі до 150°C короткочасно. З недоліків можна відзначити тривалий час полімеризації,повне висихання досягається за +- 24 години, залежить від температури і вологості.

Даний клей відмінно підійде при моделюванні та створення саморобок, купити клей для смартфона повинен кожен сервисмен і любитель полагодити все своїми руками.

Як використовувати силіконовий клей

  • Підготувати поверхню, знежирити її і видалити бруд, пил і маслянисті забруднення.
  • Забезпечити хороше прилягание склеюваних поверхонь.
  • Нанести клей невеликим шаром на обидві поверхні.
  • Зафіксувати і притиснути поверхні один до одного.
  • Витримати добу і зняти прес.

Клей для тачскріна

Ультрафіолетовий клей Loca варто окремим особняком у плеяді спеціалізованих клеїв, полімеризація даного клею починається тільки при впливі uv променів певної довжини, а саме 300нМ, таке випромінювання може генерувати сонці але процес запікання на сонці довгий і погано контрольований і як наслідок не викликає хорошого результату. Запікають даний клей під спеціальними уф лампами. Після затвердіння клей Loca зберігає еластичність та повну прозорість. Наносят его ровным слоем по всей поверхности экрана, данный клей используется только в модульных системах, в которых дисплей и тачскрин склеен по всей плоскости, разделяют подобные системы специальными сепараторами с подогревом или в специализированных морозильных камерах. Данную процедуру должен выполнять опытный мастер, поскольку повредить дисплей при этой процедуре довольно просто. Купить клей Loca также можно в нашем магазине, наши специалисты помогут выбрать.

Дотримуйте техніку безпеки з будь-яким клеєм, пари деяких з них дуже небезпечні, працюйте в провітрюваному приміщенні, надягайте респіратор якщо обсяги робіт передбачають тривалий контакт з розчином. Деякі клею агресивні і можуть викликати хімічні опіки при попаданні на шкіру. Одним з найнебезпечніших є дихлоретан який по суті є розчинником пластмаси завдяки чому дві поверхні спаюються між собою.

Купити хороший клей за кращими цінами Вам допоможуть фахівці нашого магазину.

Фільтри
Ціна
Наявність
Виробник
Контакти
Sxema - Українский Інтернет Радіоринок
+380504441024
вул. Кіяшко 16, Запоріжжя, Україна
+380 (97) 444-10-24
+380 (50) 444-10-24
+380 (63) 444-10-20

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner