|
Звукозаписувальний модуль (з мікрофоном на платі) ISD1820
Електронний пристрій для запису та відтворення короткого голосового повідомлення. Призначено для встановлення в різні системи. Наприклад, в автомобілях і холодильниках під час поєднання з таймером стає можливим досить просто реалізувати функцію мовного сигналу «Двір не закрита!», в охоронних системах спростити подавання повідомлень, наприклад «Порушена зона об'єкта, що охороняється 15!». Додавши модуль у блок живлення, можна отримувати голосові повідомлення «Перевантаження за струмом!». Завдяки наявності мікрофона звукозаписувальний модуль (з мікрофоном на платі) ISD1820 дає змогу не тільки відтворити, а й записати мовне повідомлення.
Частотні характеристики модуля орієнтовані на записування і відтворення мовлення. На платі встановлений роз'єм SP1 для під'єднання динаміка. Записаний звук можна проконтролювати та переписати. Звукова інформація міститься в пам'яті тривалого зберігання мікросхеми ISD1820PY . Завдяки встановленню мікросхеми в панель звукозаписувальний модуль ISD1820 можна використовувати як рекордер для записування безлічі різних повідомлень у різні мікросхеми. Потім кілька мікросхем ISD1820 встановити в складніший прилад, що видає відповідні повідомлення залежно від подій.
Другий режим роботи — трансляція, призначений для використання модуля як підсилювач для мегафона або інших мікрофонних вузлів приладів. Завдяки наявності АРУ та смугового фільтра якість звуку вища, ніж у разі використання звичайного мікрофонного підсилювача.
Характеристики
Живлення 3-5 В
Тривалість запису або відтворення 10 с
Гранична відстань для запису голосу не більш ніж 0,2 м
Динамік 0,5 Вт, 8 Ом
Гранична температура навколишнього повітря 0-50 °C
Розмір плати 38 x 42,5 мм
Керування й індикація
У ручному режимі модуль ISD1820 керується за допомогою трьох кнопок.
Червона кнопка REC — запис. Натисніть і утримуйте кнопку для запису. Під час записування світиться світлодіод, у разі наближення до кінця допустимого часу запису швидко блимає й гасне, коли час запису закінчився.
Кнопка PLAYE. У разі короткочасного натискання відтворюється весь запис, наприкінці відтворення короткочасно вмикається світлодіод.
Кнопка PLAYL. Записування відтворюється, поки натиснута кнопка. Використовується для відтворення фрагментів.
Під'єднання та встановлення режимів
Пристрій містить дворядну групу з дванадцяти штучних контактів. Лінія живлення з'єднується з контактом VCC, GND — загальний дріт. До одного контакту групи підводяться керівні сигнали автоматичного режиму керування, а на інші встановлюються перемички вибору різних режимів роботи. У звичайному режимі дві перемички встановлюються в центрі ряду із шести контактів, як показано на фотомодуля.
Для переведення модуля в режим трансляції звуку, у разі використання в режимі високоякісного мікрофонного підсилювача, встановлюється перемичка на контакти FT (Feed Through), не плутайте з підписаним контактом для вхідного сигналу керування.
У режим безперервного циклічного відтворення модуль ISD1820 переходить під час встановлення перемички Р-Е на контакти ряду, що знаходиться ближче до центру плати (інша назва перемички RPL).
Кнопки модуля можна дублювати, подаючи логічні рівні на контакти групи. Надаємо призначення контактів для керівних сигналів. REC – запись. P-E — у разі короткочасного подавання сигналу відтворюється весь запис. P-L — алгоритм роботи аналогічний кнопці PLAYL. FT — режим трансляції, аналогічний до встановлення перемички FT. Використовуючи керівні сигнали, модуль можна ввести до складу складніших приладів або здійснити керування від Raspberry Pi, Arduino.
Кнопки керування:
REC | кнопка запису (натиснути та утримувати кнопку для запису) |
RLAYE |
кнопка відтворення відразу всієї запису |
PLAYL | кнопка відтворення фрагмента запису (натиснути та утримувати для відтворення потрібного фрагмента) |
RPL | перемичка для організації циклічного відтворення |
FT | перемичка для організації прямого відтворення звуку через мікрофон |
- Ціна: 100 ₴