Майже всі Arduino-контролери (UNO, MEGA, MINI, NANO) не мають USB-контролера та мають зв'язок з фізичним USB-каналом за допомогою перетворювача інтерфейсів COM-USB. Відповідно, програміст має доступ тільки до внутрішнього UART, з яким і обмінюється даними. Плата PRO MICRO зібрана на чипі ATmega32U4, який має вбудований USB-контролер повністю доступний програмі. З його допомогою можна організувати стандартні USB-профілі, зокрема змоделювати клавіатуру, мишу, флешпам'ять, жорсткий диск або розробити пристрій зі своїм профілем. У пакет Arduino-IDE, починаючи з версії 1.6, вбудована USB-бібліотека, яка підтримує створення різних USB-класів — HID, Mass Storage, CDC, MIDI, Keyboard, Mouse.
Основні характеристики:
- Мікроконтролер: ATmega32u4
- Робоча напруга процесора: 5В
- Робоча частота процесора: 16МГц
- Напруга зовнішнього живлення: 6-12В
- Кількість цифрових входів/виходів: 18
- З-поміж цифрових виходів із ШІМ 5
- Кількість аналогових входів: 9
- USB-роз'єм типу B micro-USB
- Допустимий струм на цифрових виходах: 40мА
- Обсяг Flash пам'яті програм, всього: 32 кБ
- Обсяг пам'яті, зайнятого завантажувачем: 4кБ
- Обсяг оперативної пам'яті SRAM: 2,5 кБ
- Енергонезалежна пам'ять EEPROM: 1 кБ
- Розмір плати 33х18мм
- Комплектність: плата модуля без кабелю
На логічному рівні PRO-MICRO це повний аналог популярного контролера ARDUINO LEONARDO. Тому будь-який проєкт, відпрацьований на LEONARDO, можна легко перенести на PRO MICRO. Головна особливість плати — це її мініатюрність. З корисних особливостей, які наслідені від LEONARDO, можна зазначити самовідновлюваний запобіжник у ланцюзі живлення USB і повну свободу використання послідовного UART порту, незалежно від під'єднання комп'ютера. У зв'язку з використанням вбудованого USB контролера плата PRO-MICRO має деякі особливості. Під час першого ввімкнення необхідно вказати місце, де розташований пакет Arduino IDE і драйвер. У разі успішного під'єднання в системі з'являються два пристрої: на рівні USB-профіля "HID сумісна миша" і віртуальний порт "Arduino Micro (COMxx)", який створений драйвером для стандартного зв'язку з IDE. Номер цього порту необхідно повідомити програмі, а плату вибрати "Arduino Leonardo"
Друга особливість — після заливання програми та під час ручного скидання процесора відбувається короткочасний розрив USB-з'єднання з комп'ютером, у цей час відбувається ініціатива USB-контролера. Водночас програма не має виводити дані в потік Serial, поки не перевірить його готовність if (Serial). Треба також пам'ятати, що потік Serial спрямовує дані на комп'ютер і є віртуальним COM-портом, а апаратний UART-порт на контактах «0» і «1» пов'язаний із потоком Serial. Особливо уважним треба бути під час використання USB-бібліотек і Serial. Ці особливості докладно описані в інструкції. Під час відпрацювання програми плата зазвичай живиться від USB-порту. Завершена конструкція живиться або стабілізованою напругою 5 В на лініях VCC (+) і GND або нестабілізованою напругою 6...12 В на виводах RAW і GND.
Основні | |
---|---|
Режим роботи підсилювача | З |
- Ціна: 175 ₴