Дихлоретан належить до хлорорганічних сполук і являє собою літальну рідину зі специфічним ароматичним запахом, добре розчинний у спирті, жирах. Дихлоретан використовується тільки з виробничою метою. З препаратів побутової хімії входить до складу плямовивідників.
Такий матеріал, як поліетилен нічим не клеїться. Використовуючи цю властивість, завжди підкладайте поліетиленову плівку, коли щось клеїте, тоді ви збережете стіл цілим і не приклеїте до нього деталь.
Перед використанням клею, розчиніть у димлоретані ту ж пластмасу, яку будете клеїти — це дещо знизить агресивність димлоретану (буде повільно розчиняти) і збільшить міцність з'єднання, бо зменшиться зсідання шва завдяки випаровуванню розчинника. Не допускайте змочування склеюваних поверхонь — це призведе до істотної втрати міцності! Не забудьте знежирити поверхні деталей, перед нанесенням клею. Уникайте наносити димлоретан так, щоб він не потік по поверхні деталей — це зіпсує їхній вигляд. На відміну від "супер-клею", димлоретан допускає дуже тривале коригування геометрії склеєних деталей, але все-таки не затягуйте, бо пластик може полити й ви вичавите зайве зі шва. Однак, стискайте впевнено, так, щоб шов повністю залишився. Зафіксувати на 1-6 годин. Тільки в такому разі гарантовано міцне з'єднання. Час повного склеювання залежить від площі склеюваних матеріалів.
Щоб клей не вивітрювався, необхідно зберігати його в скляній тарі, краще в хімпосуді. Пробка має бути надійною. Можна зберігати його в тих пляшках, де був ацетон, він удвічі більш льоту. Є такі пляшки з поліетилену. Не зберігайте димлоретан у пластикових пляшках, крім як у поліетиленових — пляшка розчиниться!
Під час роботи будьте обережні щодо розливу, ніколи не залишайте пляшку відкритою! Для роботи зручно використовувати бульбашки 20-50 мл, вони стійкі й, якщо проллєте, то мало. Налили, як витратний об'єм і витрачаєте, якщо у вас його багато.
- Ціна: 50 ₴