Модуль SPWM інвертора чистої синусоїди EGS002, зібраний на ASIC-чипі EG8010, і двох драйверах верхнього та нижнього ключа на IR2113.
Підходить як для самостійного складання інвертора з потужністю 1-10 кВт, так і для ремонту заводських пристроїв на базі цього модуля або модернізації перетворювачів із модифікованою синусоїдою, а також частотних перетворювачів для двигунів. За допомогою цієї плати можна швидко й без особливих складнощів зібрати інвертор 12/220 мостовою схемою з чистим синусом на виході.
Зверніть увагу: цей модуль є лише частиною компонентів, з яких складається повноцінний інвертор! У такому вигляді він не видає 220 вольтів. По суті — це драйвер для керування силовою частиною.
Для збирання власного інвертора і для його повноцінної роботи ще будуть необхідні ключі та трансформатори, радіатори й обв'язування.
Основні | |
---|---|
Виробник | IR |
- Ціна: 220 ₴