Кошик
8603 відгуків
Графік роботи плаваючий, закажіть на сайті ми зв'яжемось

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ ! Графік роботи магазину — плавальний, залишайте замовлення на сайті, ми зв'яжемося з вами!

+380 (97) 444-10-24
+380 (50) 444-10-24
+380 (63) 444-10-20
Український Інтернет Радіоринок

Вибір і заміна термопасти своїми руками

Вибір і заміна термопасти своїми руками

Все більше і більше людей звертають увагу на вибір відповідного охолодження (системи охолодження) для процесора, але вже забули про інший дуже важливий елемент — про термопроводящей пасті. Що це таке і чому ви повинні вибрати правильну термопасту?

Що таке термопаста і які її види?

Теплова паста являє собою речовину з високою теплопровідністю, яка заповнює нерівність поверхні контакту процесора і радіатора охолодження, що забезпечує кращі властивості для передачі тепла. Відсутність пасти або засохла паста, яка не виконує свого призначення, або навіть неправильне застосування нової пасти може призвести до галасливої роботі системи охолодження і / або нестабільної роботи всього комп'ютера.

Найбільш затребувані пасти на основі кремнію або кераміки, але також можна зустріти з додаванням металу (зазвичай срібла) або навіть синтетичних алмазів — вони забезпечують чудову теплопровідність, але їх ціна відповідно вище.

У нашому посібнику ми вибрали термопасту, яка характеризується наступними параметрами:

  1. Теплопровідність 7,5 Вт/мК.
  2. Відсутність електропровідності.
  3. Склад: 60% оксид металу сполук, з'єднання 30% оксид цинку і 10% з'єднання кремнію.
  4. Діапазон температур від -50 ° C до + 150 ° C.

Шприц має ємність 3г, цього обсягу має бути достатньо для 5-9 застосувань. Набір включає в себе шпатель, який буде сприяти поширенню пасти на процесорі.

Як самому замінити термопасту?

Перед початком роботи відключіть комп'ютер від електромережі і встановіть його в добре освітленому місці (наприклад, на столі). Компоненти всередині корпусу чутливі до електростатичних розрядів, і тому ми повинні також компенсувати статичну напругу, найпростіший спосіб зробити це — доторкнутися рукою до решітці радіатора.

Знімаємо кулер

Після зняття кришки корпусу з боку, яка дозволяє доступ до агрегатний відсік, ми знаходимо процесор на материнській платі з системою охолодження, проводимо демонтаж. Стандартне охолодження Intel знімається шляхом повороту чотирьох контактів відповідно до вказаної стрілкою (проти годинникової стрілки), тоді як набір AMD знімається шляхом зняття захисту важеля. І не забудьте відключити кабель живлення від материнської плати.

Вичищаємо процесор від старої пасти

Затем необходимо очистить процессор от существующей старой термопасты при помощи изопропилового спирта или ацетона. После мы помещаем новую термопасту. Как это сделать? Есть много методов — вы можете просто выдавить в среднюю часть процессора термопасту из шприца размером с небольшую горошину. Равномерно распределяем пасту тонким слоем.

Второй способ — это нанести термопасту с помощью шпателя. Все способы хороши, главное пасты должно быть не много, она не должна вымазывать процессор со всех сторон, так как это может привести к замыканию контактов или электрических дорожек на материнской плате.

Потім встановіть охолодження на процесор, підключіть кабель живлення до материнської плати, прикріпіть бічну кришку корпусу і підключіть комп'ютер.

Бажаємо вам приємної роботи на вашому ПК!

Інші статті
Контакти
Sxema - Українский Інтернет Радіоринок
+380504441024
вул. Кіяшко 16, Запоріжжя, Україна
+380 (97) 444-10-24
+380 (50) 444-10-24
+380 (63) 444-10-20

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner